Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze GKS Ruch

Dzisiaj w siedzibie Klubu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków GKS Ruch Izbica.
Na zebraniu oprócz licznej reprezentacji Członków Stowarzyszenia udział wzięli zaproszeni goście, m.in. Janusz Dusznik Przewodniczący Rady Gminy Izbica reprezentujący władze Gminy, Radni Gminy: Dariusz Kulikowski, Ewa Szczur, Grażyna Naklicka, Jacek Kukiełka, Ryszard Gorzała oraz Tadeusz Śliwa reprezentujący również Wspólnotę Gruntową w Tarnogórze.
Zebranie rozpoczęło się wręczeniem podziękowań Pani Grażynie Naklickiej za wkład w organizację Balu Sportowca, Panu Tadeuszowi Śliwie za wsparcie finansowe jakie Klub otrzymał od Wspólnoty Gruntowej w Tarnogórze oraz Pani Ewie Szczur za osobistą pomoc finansową, dodatkowo Pani Ewa odebrała podziękowania dla syna Tomasza Szczura, byłego zawodnika klubu, który ufundował czapki dla zawodników seniorów.
W trakcie Zebrania Prezes Klubu Paweł Zieliński przedstawił sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z działalności za 2019 rok, przedstawił Plan Działalności na najbliższy rok oraz podziękował wszystkim członkom Zarządu za pracę i poświęcenie w trakcie mijającej kadencji.
W trakcie Zebrania podjęto 4 bardzo istotne dla działalności Klubu decyzje:
1. Wybrano nowy Zarząd Klubu w osobach: Olech Mariusz, Pawlak Radosław, Bojarski Konrad, Mrozek Krzysztof, Kliszcz Agnieszka, Kowalczyk Jarosław, Gałka Michał i Zieliński Paweł. W najbliższym czasie Zarząd wybierze spośród swojego grona Prezesa, Wiceprezesów, Sekretarza oraz Skarbnika o czym poinformujemy na stronie Klubu. W skład Komisji Rewizyjnej weszli Pawlak Jarosław, Hałas Prystupa Aneta, Szczur Ewa, Gorzała Ryszard, Śliwa Tadeusz.
2. Przyjęto nowy Statut Klubu dostosowując jego zapisy do obecnie obowiązujących przepisów prawa.
3. Podjęto uchwałę o nadaniu imienia Stadionowi Gminnemu w Izbicy. Osoba patrona zostanie wybrana w głosowaniu w którym udział będą mogli wziąć wszyscy sympatycy Ruchu Izbica - już niedługo podamy więcej szczegółów...
4. Powołano do życia Sekcje Biegową Ruch Izbica
Ustępujący i nowy Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli czynny udział w tym jakże ważnym w corocznej działalności Klubu wydarzeniu