Młodzicy zagrają o III miejsce

Bardzo emocjonujący i dramatyczny lecz przegrany po rzutach karych półfinał ligi młodzików.
W bardzo dobrym, stojącym momentami na wysokim poziomie meczu nasi młodzicy zremisowali z rówieśnikami z Włodawianki 3:3 (gole Knap dwa, Igor Naklicki). Po meczu sędzia zarządził serię rzutów karnych, te lepiej wykonywali zawodnicy z Włodawy i awansowali do finału.

W drugim meczu półfinałowym Jedynka Krasnystaw przegrała z Niedźwiadkiem Chełm 2:4. Tak więc nasi najmłodsi zagrają o brązowe medale z Jedynką. Miejmy nadzieję że potwierdzą wysoką formę z całej wiosny, wykorzystają atut własnego boiska i zdobędą upragniony medal.

Mecze finałowe zostaną rozegrane w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca w Izbicy.
godz. 16:00 mecz o III miejsce Ruch- Jedynka
godz. 17:30 finał Włodawianka Włodawa - Niedźwiadek Chełm