Zapowiedź meczu z Kłosem

Przed nami wyzwanie. Kłos Chełm. Drużyna walcząca o awans, niedawny lider. Jedna z nielicznych drużyn, która w tej lidze potrafi grać w piłkę i gra w nią bardzo dobrze. Wpadka w Siennicy Nadolnej, w ostatniej kolejce to tylko wpadka. Dużo pisało się i mówiło o negatywnej roli jaką odegrał w tym meczu arbiter. Zostawmy to jednak. Przed nami trudny mecz, w którym zdecydowanym faworytem będą gospodarze,

Ewentualne punkty zdobyte w tym spotkaniu będą na pewno sukcesem Ruchu. Patrząc historycznie, Ruch potrafił jednak graćdobrze w Rożdżałowie. Potrafił grać dobrze i zdobywać punkty na tym (bardzo dobrym nawiasem mówiąc) boisku.

Kłos w tym sezonie zanotował zaledwie trzy porażki i dwa remisy. Ruch jest za to w pierwszej trójce zespołów ligowych grających najlepiej na wyjeździe. Mecz zapowiada się ciekawie, zwłaszcza że podrażniony utratą pozycji lidera Kłos na pewno zaatakuje od pierwszej minuty.

Prognozy pogody są optymistyczne, mecz zapowiada się ciekawie. Warto zatem majówkę spędzić z piłką nożną i wybrać się do malowniczej miejscowości Rożdżałów. Pocztątek spotkania- 16:15. Sedziami tego spotkania będą sędziowie Grodek (główny), Otręba i Brożek (asystenci).