XIV Powiatowy Turniej Jednostek OSP KSRG

22 lipca 2018 roku na Stadionie Sportowym w Izbicy odbyła się XIV już edycja Powiatowego Turnieju Jednostek OSP KSRG w piłkę nożną. Organizatorem Turnieju był Gminny Klub Sportowy Ruch Izbica oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Tarnogórze. W Turnieju wzięło udział osiem drużyn. Oprócz jednostek OSP z terenu powiatu krasnostawskiego udział wzięły zaproszone reprezentacje Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie oraz Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie. Turniej zorganizowany został pod patronatem Starosty Krasnostawskiego, Wójta Gminy Izbica oraz Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie. Rozgrywki odbywały się na dwóch równoległych boiskach systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjną drużyną Turnieju okazała się reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, która wygrała sześć spotkań, przegrywając tylko jedno uzyskując najlepszy bilans bramkowy - trzynaście bramek strzelonych i tylko dwie stracone. Na drugim miejscu podium stanęła drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, trzecie miejsce zajęła drużyna OSP Siedliska. Po Turnieju odbyło się uroczyste wręczenie pucharów dla wszystkich biorących udział w Turnieju drużyn. Za udział i sportową rywalizację wyrazy podziękowania i szacunku złożyli bryg. mgr inż. Dariusz Pylak oraz Wójt Gminy Izbicy Jerzy Lewczuk. Obsadę sędziowską Turnieju zapewnili Sędziowie Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Stanisław Urbankiewicz oraz Krzysztof Rękas.

Katarzyna Gałka