Sylwestrowy Turniej w Izbicy

W sobotę 31 grudnia rozegrano w Izbicy Sylwestrowy Turniej w piłkę halową zorganizowany przez Zarząd GKS Ruch Izbica. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: Przyjaciele GKS Ruch Izbica, Oldboje Izbica, reprezentacja Policji KPP w Krasnymstawie, drużyna Fischer Draht.

Turniej rozpoczął się o godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Izbicy. Zwycięzcą Turnieju została reprezentacja Policji KPP Krasnystaw. Reprezentanci Policji na trzy rozegrane mecze wygrali dwa spotkania z Przyjaciółmi Ruchu Izbica i Fisher Drahtem (8:1, 5:0), zremisowali 4:4 z drużyną Oldbojów Izbica. Tym samym uzyskali bardzo dobry bilans bramkowy 17:5. Drugie miejsce zajęła drużyna Przyjaciół GKS Ruch Izbica, w której zagrali m.in. Prezes Ruchu Izbica Paweł Zieliński i w-ce Prezes Mariusz Olech, trzecie miejsce zajęli Oldboje Izbica, ostatnie miejsce zajęła drużyna Fischer Draht.

Wyniki wszystkich spotkań:

Przyjaciele Ruchu 4:2 Fischer Draht

Policja 4:4 Oldboje Izbica

Oldboje Izbica 8:4 Fischer Draht

Policja 8:1 Przyjaciele Ruchu

Policja 5:0 Fischer Draht

Przyjaciele Ruchu 9:8 Oldboje Izbica

Najlepszym strzelcem Turnieju został zawodnik Przyjaciół Ruchu Izbica Robert Fornal, który zdobył 6 bramek. Po 5 bramek strzelili Michał Gałka z drużyny KPP Krasnystaw i Kamil Iracki, który reprezentował barwy Oldbojów Izbica. Najlepszym bramkarzem Turnieju został zawodnik reprezentacji Policji - Jacek Kawęcki, który przepuścił najmniejszą liczbę bramek, ze wszystkich bramkarzy zawodów.

Na zakończenie turnieju przedstawiciele Zarządu Klubu z Izbicy wręczyli pamiątkowe statuetki. Statuetkę za pierwsze miejsce dla reprezentacji KPP w Krasnymstawie odbierał kierownik posterunku w Izbicy asp. szt. Tomasz Cyc.

Całe zawody poprowadził sędzia OKS Chełm Krzysztof Rękas.

Turniej zakończył huczne obchody jubileuszu 90-lecia Klubu z Izbicy.

(KG)