Spotkanie opłatkowe GKS Ruch Izbica

W sobotę w siedzibie Klubu Ruch Izbica przy ulicy Sportowej 1 odbyło się spotkanie opłatkowe dla zawodników, zarządu i przyjaciół Ruchu. Na spotkanie przybyli również licznie zaproszeni goście: Wójt Gminy Izbica Jerzy Lewczuk, v-ce wójt Małgorzata Run, Przewodnicząca Rady Gminy Izbica Wioletta Niedźwiecka, v-ce Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Kulikowski, gościnnie Prezes GKS Tatran Kraśniczyn Lucjan Fedak.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Prezesa Klubu Ruch Izbica Pawła Zielińskiego, który podziękował wszystkim za liczne przybycie, podsumował występy piłkarzy w ostatnim sezonie i w imieniu całego Zarządu złożył zebranym gościom świąteczne życzenia. Miłym akcentem tej części spotkania było wręczenie pamiątkowych koszulek klubowych i kalendarzy na nowy rok dla: Wójta Gminy Jerzego Lewczuka, Prezesa Banku Spółdzielczego w Izbicy Marcina Wojewody, wieloletniego działacza i sponsora Klubu Henryka Irackiego oraz Michała Szymczuka, który wspiera i angażuje się w działalność na rzecz Klubu. Następnie głos zabrali zgromadzeni goście.

Po części oficjalnej spotkania był czas na przełamanie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Spotkanie wigilijne zorganizowali członkowie Zarządu Klubu, na gości czekały tradycyjne wigilijne potrawy i pyszne ciasta.

Zarząd Klubu i zawodnicy Ruchu Izbica życzą wszystkim kibicom piłki nożnej Wesołych Świąt!