Obóz grup młodzieżowych w Woli Uhruskiej

Kilka słów od trenera Arka Orkiszewskiego, który postanowił podsumować Obóz Piłkarski w Woli Uhruskiej z którego nasi Trampkarze i Młodzicy właśnie dzisiaj wrócili.

Dziś nasi najmłodsi zawodnicy zakończyli pobyt na obozie piłkarskim w Woli Uhruskiej. Dzień był krótki: po śniadaniu odbyliśmy trening w pięknej hali. Po zajęciach był czas na sprzątanie, pakowanie i zdanie pokoi. O godzinie 12:30 wyruszyliśmy do domu. Chłopcy wracali zmęczeni ale dumni z faktu że wytrwali 6 dni poza domem. Szczególne gratulacje dla najmłodszych, nasi 9 - 10 - 11 latkowie pokazali że mają charakter. Z naszego pobytu pozostanie wiele fajnych wspomnień i doświadczeń. Był to już 6 obóz piłkarski organizowany przez nasz klub w ostatnich latach. Pierwszy raz jednak, na taki wyjazd pojechali zawodnicy zespołów młodzików i trampkarzy. Trzeba powiedzieć że mimo wielu obaw, nasz wspólny wyjazd oceniamy bardzo fajnie, zarówno pod względem sportowym jak i postawy chłopaków. Klub pragnie bardzo serdecznie podziękować Radzie Gminy oraz Panu Wójtowi Jerzemu Lewczukowi za pomoc i wsparcie w organizacji wyjazdu. Kolejne podziękowania kierujemy do Starostwa Powiatowego za wsparcie finansowe. Szczególne dzięki dla naszych rodziców, za wszystko. Troszkę długi ten post ale jeszcze musimy napisać o naszym ośrodku i Woli Uhruskiej. Polecamy bardzo gorąco Wolę Uhruską jako miejsce na wypad jednodniowy albo na weekend. Piękne tereny, fajny zalew i mili ludzie zachęcają nas do kolejnego przyjazdu. Pozdrawiamy Panią Magdalenę która dbała o nas cały czas.