Na inauguracje wyjazd do Fajsławic

W pierwszej kolejce rundy wiosennej naszych zawodników czeka wyjazd do Fajsławic. Mecz z Frassati będzie debiutem na ławce trenerskiej dla Arkadiusza Mazurka. Ruch po rundzie jesiennej zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 20 ptk. natomiast Frassati znajduje się na czwartym miejscu z 25 ptk. na koncie. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godz.16:00.Ciekawie zapowiada się przedmecz Juniorów. Będzie to tzw. mecz na szczycie, gdyż zagrają pierwsza z drugą drużyną tabeli. Ruch jeszcze w tym sezonie nie przegrał i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Frassati plasuje się na drugim miejscu mając jedynie trzy punkty mniej od drużyny Ruchu. Przedmecz juniorów rozpocznie się o godz.13:45 Zapraszamy wszystkich kibiców do Fajsławic wspierać naszych zawodników !

plakat: https://www.facebook.com/FrassatiFajslawice/?fref=ts