Bal charytatywny dla GKS Ruch Izbica

11 czerwca odbył się bal charytatywny dla GKS Ruchu Izbica. Punktualnie o 20.00. w odnowionej sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnogórze rozpoczął się Bal Charytatywny zorganizowany z okazji 90-lecia powstania GKS Ruch Izbica. Na Bal licznie przybyli zaproszeni goście, na czele z Wójtem Gminy Izbica Panem Jerzym Lewczukiem i Prezesem Banku Spółdzielczego w Izbicy Panem Marcinem Wojewodą. Swoją obecnością zaszczyciła również Pani Poseł Teresa Hałas. Bal rozpoczął się od projekcji filmu przygotowanego specjalnie z okazji jubileuszu 90-lecia Ruchu Izbica. Przy dźwiękach ,,Wehikułu czasu" zespołu ,,Dżem" zaprezentowana została 90-letnia historia naszego Klubu. Uczestnicy Balu mogli oglądać m.in. archiwalne zdjęcia z początków powstania Klubu. Film nagrodzony został gromkimi brawami.

Po projekcji zebranych gości przywitali: Prezes GKS Paweł Zieliński i Agnieszka Kliszcz. Po części oficjalnej zaczęła się wyśmienita zabawa. Na przybyłych gości czekały pyszne dania i świetna muzyka, przy której wszyscy dobrze się bawili.

Podczas Balu odbyła się licytacja przedmiotów związanych z Klubem (m.in.: fotoksiążka, szalik klubowy, piłka z podpisami zawodników drużyny seniorskiej). Przedmioty do licytacji przekazała również Pani Teresa Hałas. Licytację poprowadził Prezes Ruchu, który w tej nowej dla siebie roli sprawdził się znakomicie. Licytacja przebiegała niezwykle żarliwie, cały czas podgrzewana zachętami naszego Prezesa. Wszystkie trzynaście przedmiotów zostało zlicytowanych, a dochód z licytacji zostanie przekazany na potrzeby GKS Ruch. Łącznie podczas licytacji zebrano 4500 złotych. Nietypowym ,,przedmiotem" licytacji był taniec z Prezesem GKS, który został wylicytowany za 400 złotych!

Podczas Balu odbyła się też zbiórka pieniędzy na rzecz chorego Antosia Jarockiego. Chłopczyk urodził się z wadą serca. Zbiórka pieniędzy na operację dla Antosia odbyła się w niebanalny sposób. Organizatorzy przeprowadzili konkurs, w którym można było wziąć udział wykupując cegiełkę dla Antosia. Konkurs polegał na strzeleniu gola do ustawionej na sali bramki. Oprócz szczytnego celu, w konkursie wygrać można było również cenne nagrody związane z Klubem.

Świetna zabawa trwała do białego rana.

Zarząd GKS Ruch Izbica pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas by wspólnie z drużyną świętować piękny Jubileusz. Słowa uznania kierujemy w szczególności do osób, które przekazały dary na licytację i wsparły organizacje balu:
Pani Poseł Teresa Hałas, która przekazała na licytację wiele cennych i wartościowych przedmiotów oraz wspólnie z nami świętowała nasz Jubileusz.
Pan Andrzej Pałka - Hurtownia Wędlin w Krasnymstawie,
Pan Henryk Iracki - Sklep i Masarnia w Izbicy,
Pan Tadeusz Matwiej - Piekarnia TiMM w Izbicy
Delikatesy Centrum w Izbicy
Piekarnia "Włoch" w Niemienicach
Pan Tomasz Bednarczyk - firma Kreatywny Strych
Pan Mirosław Rudzki - Sklep Spożywczy w Izbicy
Pani Maria Kita - Apteka w Izbicy
Pani Jolanta Popławska - Sklep Wielobranżowy w Izbicy
Pani Barbara Talik - Dyrektor Zespołu Szkół w Izbicy
Państwo Barbara i Krzysztof Juścińscy z Tarnogóry
Państwo Katarzyna i Zbigniew Mądrzak z Izbicy.

ZARZĄD KLUBU PRAGNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZAPROSZONYM GOŚCIOM ZA TO, IŻ ZASZCZYCILI NAS SWOJĄ OBECNOŚCIĄ !

Wkrótce więcej zdjęć z balu :)